KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546137
nr 1354 6137
Oidentifierad konstnär. Signerad, hav. Olja på duk, 42x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:54:19
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr